Tournament schedule
Interliga de Iarnă U11
Interliga de Iarnă U11 program: meciuri viitoare, rezultate și clasament în România. Organizator: Romanian Football Federation.
Teams: ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin, AFC Milan Academy, CS Academia de Fotbal Gică Popescu, CSJ Ştiinţa U Craiova, CSM Târgu-Jiu, CSS Craiova, CSS Drobeta Turnu Severin, FCU 1948 Craiova Fotbal Club SA, LPS Târgu Jiu, Universitatea Craiova, ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj, ACS Academia DIDI Iași, ACS Axi Arena, ACS Campionii Fotbal Club Argeş, ACS Campionii Galați, ACS Colţea 1920 Braşov, ACS FC Bacău, ACS Galaxy Timișoara, ACS Huşana, ACS Juniorul Suceava, and others.
Hold Shift to Scroll Horizontally
| Teams | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | Score | Win | Lose | Drawn | Played | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 9 | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | AFC Milan Academy | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 9 | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | CS Academia de Fotbal Gică Popescu | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 9 | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | CSJ Ştiinţa U Craiova | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 9 | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | CSM Târgu-Jiu | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 9 | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | CSS Craiova | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 9 | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | CSS Drobeta Turnu Severin | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 9 | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | FCU 1948 Craiova Fotbal Club SA | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 9 | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | LPS Târgu Jiu | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 9 | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Universitatea Craiova | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 9 | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ACS Academia DIDI Iași | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ACS Axi Arena | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ACS Campionii Galați | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ACS FC Bacău | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ACS Galaxy Timișoara | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ACS Huşana | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ACS Juniorul Suceava | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | ACS Kids Tâmpa 2015 Braşov | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | ACS Kinder Constanţa - CS CC | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | ACS L.P.S. H.D. Clinceni | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | ACS Mediaș 2022 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | ACS MX Pro Academy | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | ACS Petrolul 52 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | ACS Petrosport Ploieşti | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | ACS Şcoala de Fotbal Oţelul Galaţi | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | ACS Suporter Club Otelul Galaţi | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | ACS Transilvania Sport Academy | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | ACS U Evolution 2020 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | ACS Unirea Bascov | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | ACS Young Steaua Alexandria | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | ACSF Kinder 2016 Braşov | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | ACSM Ceahlaul Piatra Neamț | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | ACSM Politehnica Iaşi | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | AFC 1919 Dacia Unirea Brăila | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | AFC Botoșani | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | AFC Câmpulung - Muscel 2022 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | AFC Chindia Târgovişte | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | AFC Metalul Buzău | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | AFC Unirea 04 Slobozia | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | AFC UTA Arad | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 46 | AFC Viitorul Onești | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | AFK Csikszereda | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 | AS FC Interstar Sibiu | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 | AS FC Universitatea Cluj | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 | CN Dinicu Golescu Câmpulung Muscel | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 51 | CS Aerostar Bacău | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 52 | CS CFR Constanţa | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 53 | CS Giroc Chișoda | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 54 | CS Lotus Băile Felix | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 55 | CS Minaur Baia Mare | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 56 | CS Sporting Cluj | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 57 | CS Ştiinţa Miroslava | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 58 | CS Tunari | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 59 | CSC 1599 Şelimbăr | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 60 | CSC Dumbrăviţa | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 61 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 62 | CSM Bacău | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 63 | CSM Olimpia Satu Mare | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 64 | CSM Râmnicu Sărat | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 65 | CSM Reșița | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 66 | CSM Slatina | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 67 | CSM Vaslui | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 68 | CSS Târgovişte | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 69 | Farul Constanţa | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 70 | FC Bihor Oradea | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 71 | FC CFR 1907 Cluj SA | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 72 | FC Unirea Dej | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 73 | LPS Banatul Timişoara | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 74 | LPS Bihorul Oradea | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 75 | LPS Cluj-Napoca | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 76 | LPS Focşani | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | LPS Galaţi | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 78 | LPS Iași | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 79 | LPS Iolanda Balaș Sőtér Buzău | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 80 | LPS Piatra Neamţ | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 81 | LPS Roman | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 82 | LPS Satu Mare | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 83 | LPS Slatina | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 84 | LPS Suceava | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 85 | LPS Vaslui | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 86 | LPS Viitorul Pitești | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 87 | SC Fotbal Club Ripensia Timişoara | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 88 | SCM Dunărea 2020 Giurgiu | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 89 | SCM Râmnicu Vâlcea | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 90 | SCM Zalău | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 91 | Ştiinţa Poli Timişoara | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 92 | ACP 3 Kids Sport București | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 93 | ACS Academia Germană de Fotbal | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 94 | ACS All Stars Bucharest | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 95 | ACS Alma Sibiu | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 96 | ACS Arsenal Sports | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 97 | ACS FC Corvinul Hunedoara 1921 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 98 | ACS Juniorul 2014 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 100 | ACS NFC Arena Academy | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 101 | ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 102 | ACS Transilvania Bistrița | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 103 | ACS Viitorul Arad | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 104 | AFC ASA Tg.Mureş | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 105 | AFC Hermannstadt | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 106 | AFC Progresul 1944 Spartac | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 107 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 108 | Asociaţia Clubul Sportiv Sport Team | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 109 | Clubul Sportiv Gloria Bistrița | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 110 | Clubul Sportiv Universitar Ştiinţa Bucureşti | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 111 | CS Afumaţi | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 112 | CS Concordia Chiajna | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 113 | CS Dinamo București | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 114 | CSM Deva | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 115 | CSM Unirea Alba Iulia | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 116 | CSS Gloria Arad | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 117 | FC Academia MCR București | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 118 | FC Metaloglobus Bucureşti | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 119 | Fotbal Club Juniorul | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 120 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 121 | Fotbal Club SFR | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 122 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 123 | Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 124 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 125 | LPS Bistriţa | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 126 | LPS Sebeş | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 127 | LPS Târgu Mures | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 128 | SC Dinamo 1948 SA | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 129 | SC FC Voluntari SA | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 130 | SC Fotbal Club FCSB SA | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 131 | Steaua București | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | - | 0 | 0 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||